ساحل ایران همکاری دستگیری شناسایی کردستان

ساحل: ایران همکاری دستگیری شناسایی کردستان تروریستی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری انتقاد از دولت روحانی نان دارد؟

در روزهای گذشته اخبار ضد و نقیضی در مورد مجری برنامه ««هفت»» در رسانه ها منتشر شد. ابتدا از محمدرضا شهیدی فر، مهدی کرم پور و رسول صدرعاملی به عنوان گزینه های اح

انتقاد از دولت روحانی نان دارد؟

انتقاد از دولت روحانی نان دارد؟

عبارات مهم : مدیریت

در روزهای گذشته اخبار ضد و نقیضی در مورد مجری برنامه ««هفت»» در رسانه ها منتشر شد. ابتدا از محمدرضا شهیدی فر، مهدی کرم پور و رسول صدرعاملی به عنوان گزینه های احتمالی اجرای این برنامه نام برده شد، ولی با گذشت چند روز بعضی از رسانه ها از مهران مدیری و رضا رشیدپور به عنوان مجری این برنامه نام بردند. روز گذشته بالاخره مشخص شد که مهران مدیری اجرای برنامه ««هفت»» در طول سی وششمین جشنواره فیلم فجر را بر عهده خواهد داشت. موضوعی که ناصر کریمان مدیر گروه اجتماعی شبکه سه آن را اعلام کرده و گفت: «شبکه سه با هماهنگی و تایید معاونت سیما مهران مدیری را جهت اجرای برنامه «هفت» گزینش کرده و خوشبختانه ایشان انجام این مسئولیت مهم را پذیرفتند. ولی پیش از این، اخباری انتشار یافته بود مبنی بر گزینش رشیدپور جهت اجرای «هفت» که البته تا الان چنین بحثی مطرح نبوده آیا که ایشان مسئولیت برنامه سنگین و پرمخاطب «حالا خورشید» در شبکه سه سیما را برعهده دارند.»

انتقاد از دولت روحانی نان دارد؟

این مدیر تلویزیون در ادامه اظهاراتش راجع به دستمزد مدیری هم توضیح داد: «هنوز برنامه ««هفت»» را برآورد نکرده ایم و دستمزد مجری مشخص نیست؛ به همین خاطر زیاد پرسشها حاشیه ای هست. این عنوان یک حوزه کارشناسی دارد و مجموع نظارت مدیریتی در داخل سازمان، بخش شخصی و حوزه تهیه کنندگان سینما، جهت سرمایه گذاری تصمیم می گیرند. نخستین رکن ما در برنامه سازی جذب مخاطب، آرزوی بزرگ ها و اهداف نظام است و در این چارچوب ها به یک جمع بندی می رسیم؛ بنابراین هر هزینه ای که پرداخت می شود با مصلحت سازمانی تطبیق خواهد داشت.»

حضور مدیری بعد از دهه فجر قطعی نیست

اما روز گذشته هنوز از اعلام نظر قطعی مدیر گروه اجتماعی چند لحظه ای نگذشته بود که علی اصغر پور محمدی، مدیر شبکه سوم سیما درخصوص اجرای برنامه «هفت» در طول برگزاری جشنواره فیلم فجر به وسیله مجری برنامه دورهمی گفت: «اجرای برنامه «هفت» فقط در طول دوازده روز برگزاری جشنواره فیلم فجر بر عهده مهران مدیری بوده و حضور وی جهت اجرای این برنامه در طول این چند روز تصویب شده است است.» مدیر شبکه سوم سیما راجع به ادامه همکاری مهران مدیری به عنوان مجری برنامه ««هفت»» بعد از جشنواره فیلم فجر خاطرنشان کرد: هنوز هیچ چیز معلوم نیست. در خصوص حضور مدیری به عنوان مجری در برنامه تلویزیونی ««هفت»» بعد از وقت اجرای جشنواره فیلم فجر تصمیمی گرفته نشده هست. »

در روزهای گذشته اخبار ضد و نقیضی در مورد مجری برنامه ««هفت»» در رسانه ها منتشر شد. ابتدا از محمدرضا شهیدی فر، مهدی کرم پور و رسول صدرعاملی به عنوان گزینه های اح

چرا مهران مدیری؟

برای پاسخ به پرسش فوق بیراه نیست اگر مدعی شویم مخاطبان تلویزیون بعد از این مهران مدیری را نه تنها در برنامه «هفت» و «دورهمی» که در برنامه های متفاوت دیگری مشاهده خواهند کرد. به نظر می رسد انتقادهای گاه و بی گاه این مجری تلویزیونی از دولت روحانی جهت وی نان داشته هست. مدیری در برنامه «دورهمی» نه تنها انتقادهای گزنده ای را روانه پاستور کرد، بلکه تلاش کرد با زبان استهزاء با دولتمردان سخن بگوید تا هم دل تصمیم گیران تلویزیون را به دست بیاورد و هم بر مخاطبان خود بیفزاید.

به هر حال به نظر می رسد اگر در مورد زیاد کردن مخاطب نمی توان با یقین سخن گفت ولی حداقل در خصوص به دست آوردن دل مدیران صدا و سیما می توان با اطمینان گفت که مهران مدیری موفق بوده هست. او اکنون منهای «دورهمی» سکاندار برنامه پرمخاطب «هفت» نیز خواهد شد. این در حالیست که این کمدین در طول دولت های نهم و دهم از تریبون هایی که در اختیار داشت انتقادی را بر عملکرد پرنقص این دولت ها مطرح نمی کرد.

انتقاد از دولت روحانی نان دارد؟

روزنامه آفتاب یزد

واژه های کلیدی: مدیریت | برنامه | مدیریت | روز گذشته | دولت روحانی | مهران مدیری | جشنواره فیلم | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs